Core fitness. Trenuj ze mną na Pradze Południe.

core fitness

Mieszkasz na Pradze Południe? Trenuj w Core Fitness!

Jeśli mieszkasz na Pradze Południe, Pradze Północ, Targówku, Wawrze, Wesołej lub jeśli po prostu Core Fitness znajdujący się przy ul. Zamienieckiej 80 jest Ci po drodze to wybór klubu fitness powinien być prosty! Właśnie tutaj poprowadzę dla Ciebie Twój trening personalny. „Core” to jedna z kilku lokalizacji gdzie prowadzę treningi personalne. Jeśli mieszkasz lub pracujesz po tej „stronie Wisły” nie zastanawiaj się dłużej…Trenuj pod okiem trenera fizjoterapeuty!

 

Dowiedz się dlaczego warto trenować ze mną! Stwórz własny pakiet treningowo-fizjoterapeutyczny.

 

Zacznijmy od lokalizacji samego klubu. Klub tak jak wcześniej wspomniałem znajduje się przy ul. Zamienieckiej 80 na Pradze Południe. Oczywiście biorąc pod uwagę natężenie ruchu jakie panuje w Warszawie bardzo istotną kwestią jest parking. Klub zadbał też o to! Wszyscy członkowie klubu mogą bezpłatnie parkować w podziemnym garażu. Oczywiście wokół samego klubu też znajduje się duża ilość miejsc parkingowych. Dodatkowym plusem jest brak parkometrów tak więc parking na czas treningu mamy za darmo.

Mapka z dokładną lokalizacją oraz widokiem budynku. 

core fitness warszawa

Swobodny dostęp do dużej ilości bezpłatnych miejsc parkingowych.

core fitness warszawa

Jak widzisz o kwestię lokalizacji oraz parkowania możemy być spokojni. Dodatkowym plusem jest to że klub znajduje się w samym sercu Centrum Szembeka-Targu spożywczego połączonego z nowoczesnym centrum handlowym. Jeśli więc Twój grafik dnia jest szczelnie wypełniony warto brać pod uwagę fakt możliwości zrobienia zakupów spożywczych, zakupów w aptece czy drogerii bezpośrednio po treningu lub chwilę przed.

Dlaczego Core Fitness?

Przede wszystkim dlatego że jest to ogromny, swietnie wyposażony, nowoczesny klub. Powierzchnia jaką dysponuje „Core” jest imponująca! Jest to aż 2800m2! rozłożone na dwóch piętrach.

 „Core” rozpoczął swoją działalność 15 maja 2016. Jest to dla nas istotna informacja. Świadczy to o tym że klub jest zadbany, czysty, nie zużyty, maszyny jak i pozostały sprzęt jest bardzo wysokiej jakości a w szatniach, toaletach oraz prysznicach panuje porządek. Na szczęście klub pozostał przy opcji „tradycyjnej” recepcji. To bardzo istotne biorąc pod uwagę kwestie organizacyjne np.: kupno karnetu czy kontakt osobisty z działem sprzedaży.

trener personalny warszawa

Świetnie przeszkolony personel recepcji i miła atmosfera zachęca do korzystania z klubu już od „samego progu”. Na recepcji można zakupić wodę, napoje izotoniczne, odżywki dla sportowców, batony proteinowe, sprzęt treningowy, ubrania a nawet posiłki które można zjeść na ciepło. Można powiedzieć że „jest wszystko czego potrzebujemy przed, w trakcie jak i po treningu”.

Wracając do imponującej powierzchni samego klubu warto nakreślić co oferuje „Core”. Klub zastosował bardzo dobrą strategię podzielenia przestrzeni. Co to dokładnie oznacza? Mamy do wyboru ogromną powierzchnię siłowni która znajduje się na drugim piętrze gdzie mamy do dyspozycji sprzęt do:

  • Treningu siłowego.
  • Aerobowego.
  • Funkcjonalnego.
  • Medycznego oraz wiele innych profesjonalnych akcesoriów treningowych.

Dostęp do profesjonalnej klatki treningowej, wolnych ciężarów, sztang oraz ławek a także akcesoriów treningowych typu rollery, taśmy thera band, dyski sensomotoryczne daje niesamowite możliwości treningowe. A to nie wszystko!

core fitness

Pierwsze piętro to oczywiście recepcja oraz szatnie a w nich? Strefa relaksu oraz sauna! Idąc dalej mamy do dyspozycji salę do treningu Cross Fit, Muay Thai i Boksu oraz Jogi. Stwarza to kolejne możliwości treningowe. Jednym słowem mówiąc „nie ma nudy”. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Profesjonalna sala do boksu, muay thai, zapasów lub innych sztuk walk.

core fitness

Profesjonalnie przygotowana sala do treningu typu cross oraz cross fit. 

core fitness warszawa

Kolejnym świetnym rozwiązaniem jakie daje trenowanie w „Core” jest sala zabaw dla dzieci. Tak! Idąc na swój własny trening personalny śmiało możesz zabrać ze sobą swoją pociechę. Kolejne pozytywne zaskoczenie. Kolorowa, duża sala zabaw specjalnie przygotowana dla dzieci gwarantuje dobrą zabawę.

Sala zabaw dla dzieci.

core fitness

Trening personalny w Core Fitness.

Trening w tym klubie to czysta przyjemność. Profesjonalny sprzęt treningowy oraz duża powierzchnia zachęca do trenowania. Trening personalny w „Core” może być przeprowadzony na wiele sposobów. Co to oznacza? W trakcie treningu personalnego można korzystać z całego sprzętu znajdującego się na siłowni. Rodzaje treningu personalnego który poprowadzę dla Ciebie w „Core” to:

  • Trening medyczny. Jest to trening ukierunkowany na „walkę” z wadami postawy, bólami kręgosłupa, bólami kolan, barków itp. Reasumując tą formą treningową zarówno zapobiegamy kontuzjom jak i eliminujemy już powstałe. Jeśli planujesz powrót do sprawności fizycznej np.: po urazie, kontuzji, zabiegu chirurgicznym to ta forma treningowa jest właśnie dla Ciebie. W klubie znajduje się sprzęt przeznaczony dokładnie dla tej formy treningowej.

Czujesz ból pleców? Wybierz trening medyczny!

  • Trening modelujący sylwetkę. Jest to trening polegający na zastosowaniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń mającego na celu poprawę danej partii mięśniowej. Jeśli nie masz problemu z nadwagą ale widzisz że Twoje mięśnie nie są „napięte, jędrne” lub po prostu chcesz poprawić ich wygląd to warto wybrać tą formę treningu personalnego.

Wymodeluj swoją sylwetkę. Ciesz się piękną figurą!

  • Trening kulturystyczny, z ciężarami. Rodzaj treningu zarezerwowany głównie dla Panów. Jeśli chcesz rozbudować swoją muskulaturę np.: zbudować mięśnie klatki piersiowej lub ramion warto zastosować tą metodę treningową. Opór zewnętrzny w postaci ciężaru jest swoistym bodźcem pobudzającym Twoje mięśnie do rozbudowy.

Rozbuduj swoje mięśnie. Popraw ich siłę oraz wygląd!

  • Trening sztuk walk. Jeśli interesują Cię sztuki walki i chcesz spróbować swoich sił na treningu nie czekaj. Treningi muay thai lub boksu to świetna alternatywa dla popularnego „cardio”. Ten rodzaj treningu zarówno buduje muskulaturę oraz modeluje sylwetkę a także przyczynia się do spalenia zapasowej tkanki tłuszczowej.

Naucz się boksować. Popraw swoją kondycję zyskując pewność siebie!

To tylko mała część „opcji treningowych” jakie daje trenowanie w „Core”. Jeśli poważnie myślisz o rozpoczęciu współpracy treningowej skontaktuj się ze mną w celu umówienia pierwszego, bezpłatnego treningu personalnego!

Więcej informacji na temat cen karnetów oraz członkostwa znajdziesz na stronie klubu!