Fizjoterapia Warszawa Praga Południe/Grochów ul. Kobielska 19

rehabilitacja warszawa fizjoterapia sportowa

Fizjoterapia Warszawa. Zapraszam do mojego gabinetu mieszczącego się przy ul. Kobielskiej 19.

Szanowni pacjenci, serdecznie zapraszam do mojego gabinetu mieszczącego się przy ul. Kobielskiej 19m.8. Gabinet fizjoterapeutyczny znajduje się na pierwszym piętrze w bloku położonym tuż przy Rondzie Wiatraczna. Bardzo dobra lokalizacja gabinetu daje możliwość dojazdu zarówno autem jak i komunikacją miejską.

rehabilitacja Warszawa

Z myślą o pacjentach w gabinecie jak i przed zostały zastosowane różnego rodzaju udogodnienia. Co dokładnie?

  • Przede wszystkim miejsca parkingowe! Przyjeżdżając na wizytę nie martwisz się o miejsce parkingowe. Parkujesz zaraz pod gabinetem. Miejsca są bezpłatne!
  • Nowy, czysty, świetnie wyposażony, klimatyzowany gabinet. Komfort pacjentów przede wszystkim! W moim gabinecie można też ćwiczyć tak więc w upalne, letnie dni temepratury nam nie straszne.
  • Nowa łazienka z kabiną prysznicową dla pacjentów. W trakcie wizyty jak i po pacjenci mają dostęp do czystej, nowiutkiej łazienki. Po wizycie zbierasz się do pracy? Chcesz się odświeżyć? Żaden problem!
  • Poczekalnia w tym dostęp do aneksu kuchennego kawa, woda, herbata. To miejsce gdzie możesz odpocząć po wizycie. Na spokojnie napić się wody, kawy lub herbaty. Po prostu czuj się jak u siebie!
  • Komfortowe wejście: podjazd dla wózków+ widna. Łatwy dostęp do gabinetu dla każdego pacjenta. Szeroka klatka schodowa, winda i dużo miejsca w gabinecie pozwala na swobodne poruszanie się.

fizjoterapia warszawa

Rehabilitacja Warszawa Praga Południe.

W okolicy Ronda Wiatraczna znajduje się m.in fitness klub City Fit oraz Total Fitness. Jeśli więc jesteś osobą która korzysta z oferty tych klubów i dba o swoje zdrowie, kondycje i dobre samopoczucie to do mojego gabinetu masz przysłowiowe „dwa kroki”.

Jak już wcześniej wspomniałem dojazd do gabinetu jest bardzo łatwy i komfortowy. Dlaczego? Ponieważ mogą Państwo dojechać zarówno komunikacją miejską (autobusy oraz tramwaje) a także autem. Doskonale wiemy że w Warszawie miejsce parkingowe to istotna kwestia. Do dyspozycji pacjentów jest oczywiście bezpłatny parking znajdujący się tuż pod gabinetem.

Z myślą o komforcie pacjentów w gabinecie została zamontowana klimatyzacja a także wyremontowana łazienka, poczekalnia oraz kuchnia. Wszystko jest nowe i do dyspozycji osób korzystających z moich usług.

rehabilitacja warszawa

rehabilitacja warszawa

Rezerwacja wizyt w moim gabinecie.

Koszt 45 minutowej wizyty wynosi 150zł. Wizytę można zarezerwować telefonicznie: 535-161-662 lub kontaktując się przez FACEBOOK’A  „Fizjoterapia Tomasz Rymanowski”. Pytania można kierować też na adres mailowy: tomasz@rymanowski.net.

Więcej o ofercie dowiesz się TUTAJ.

Zapraszam również do zapoznania się z opiniami na temat mojej pracy które przeczytasz TUTAJ.