Kurs na trenera personalnego w Health Factory.

Kurs na trenera personalnego w Health Factory. Dlaczego warto?

Fizjoterapeuta, trener personalny. To każdy już wie wchodząc na mój profil facebook czy stronę internetową. Od lat z powodzeniem łączę fizjoterapię z treningiem personalnym. Od kilku lat jestem też wykładowcą/szkoleniowcem o czym chciałbym opowiedzieć w tym artykule. A dokładniej? Chciałbym opowiedzieć Ci dlaczego warto wziąć udział w kursie dla trenerów personalnych który wraz z moim zespołem tworzyłem od podstaw. 

Znam ten biznes „Od A do Z”.

Dokładnie tak! Nie poruszajmy w tym artykule działań stricte fizjoterapeutycznych czy treningowych. Mam tutaj na myśli typową pracę z pacjentem w gabinecie fizjoterapeutycznym czy prowadzone przeze mnie treningi personalne. Dziś porozmawiajmy o biznesie realiach, zawodzie…Biznesie trenera personalnego który znam od A do Z. Przez lata przechodziłem przez wszystkie etapy bycia trenerem.

Poznaj moją historię! Dowiedz się więcej o mnie i mojej działalności szkoleniowej!

Zaczynałem od pracy zmianowej i wynagrodzenia za które cieżko byłoby wynająć pokój w Warszawie…Dziś po latach inwestowania w siebie i ciężkiej pracy wraz z Janem Słoniewiczem otworzyliśmy Akademię Trenerów Personalnych Health Factory która rozpoczęła swoją działalność w sierpniu 2018 roku.

Kurs na trenera personalnego w Health Factory to nowa jakość.

„Trzeba odczarować ten zawód”. Taki przyjęliśmy cel. Nowa jakość to kurs na trenera personalnego o specjalizacji trener medyczny lecz to nie wszystko…Mając własny biznes do pracy przychodzisz pierwszy i ostatni z niej wychodzisz. Wraz z Janem jesteśmy członkami zarządu naszej spółki. Nasza praca nie ogranicza się jednak do czynności zarządczych. Tworzenie programu kursu, prowadzenie kursów, kontakt z kursantami, spotkania, wyjazdy…

Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć wysokiej jakości program kursu. Ktoś może powiedzieć że dobrym programem kursu chwali się każda Akademia. Oczywiście! Niestety często nie ma to pokrycia z rzeczywistością. Dlaczego piszę o tym z takim przekonaniem? Już wyjaśniam!

Nasz kurs to 10 lub 8 w zależności od miasta specjalistycznych modułów. Osoba zgłaszająca udział w kursie na trenera personalnego bierze udział we wszystkich. Mamy też możliwość skorzystania z pojedynczych modułów w niższej, atrakcyjnej cenie.

Poznaj ofertę kursów które prowadzę!

Często w mniejszych modułach np. „TRENING MEDYCZNY” biorą udział osoby czyt. TRENERZY PERSONALNI którzy brali udział w kursie na trenera personalnego w innej Akademii. Gdy rozmawiamy okazuje się że są braki…Jako Akademia Trenerów Personalnych Health – Factory jesteśmy nastawieni na jakość nie ilość. W niektórych firmach grupy są przeładowane co nie daje możliwości indywidualnego podejścia do kursanta.

Trenerem personalnym można bardzo łatwo zostać biorąc pod uwagę regulacje prawne odnośnie tego zawodu. Niektóre osoby wcześniej zajmujące się treningiem personalnym zaczynają szkolić. Często ich braki wiedzy lub nieumiejętność jej przekazania przyczynia się do tego że kursant nie wynosi z kursu tyle ile powinien…

Jak dokładnie wygląda kurs na trenera personalnego w Health Factory?

Postanowiliśmy zdobywaną przez lata wiedzę oraz doświadczenie przekazać innym. Wiele lat obserwacji rynku trenerów personalnych i bezpośrednie uczestnictwo w tym biznesie pozwoliło wyciągnąć wiele wniosków. Musimy zmierzać ku profesjonalizacji zawodu trenera personalnego. Nie, nie chcemy być „strażnikami” trenerów i rozliczać ich z wiedzy czy sposobu pracy z klientem. Chcemy i dbamy o naszych kursantów. Jak to ktoś kiedyś powiedział „całego świata nie zbawisz”.

Kurs na trenera personalnego w Health Factory to przede wszystkim małe grupy. Każda edycja naszego kursu to 16 osobowe grupy kursantów. Cenimy sobie komfort zarówno kursantów jak i prowadzącego. W takiej grupie jesteśmy w stanie stworzyć 8 par pracujących w rotacji. Nasz kurs to „symulacja” treningu personalnego i pracy z klientem. Juz od pierwszego modułu kursanci uczą się pracy właśnie w tym systemie.

Każdy z naszych kursantów zostaje dodany do „GRUPY WSPARCIA”. Są to grupy na facebook’u przydzielone do poszczególnego miasta. Każdy z kursantów zostaje do niej dodany. Na grupach zamieszczane są regularnie notatki, prezentacje, zdjęcia, video, oferty, pracy, artykuły itp. Mamy ciągły kontakt z kursantami zarówno w trakcie trwania kursu jak i po.

Każdy z naszych kursantów otrzymuje podręcznik TRENING MEDYCZNY. Jest to nowość którą wprowadziliśmy jako pierwsi. Wiemy że czasem sam udział w kursie i notatki kursantów to za mało. Zadbaliśmy o to aby w każdym wybranym przez kursanta momencie mógł wrócić do tego co go interesuje lub do tego czego potrzebuje. Dokładny opis przypadków które omawiamy w trakcie kursu jest zawarty w podręczniku. Jest to 75 stron „naszpikowanych” profesjonalną wiedzą!


Fragment naszego podręcznika możesz pobrać tutaj!

Każdy z naszych kursantów po zakończonym kursie pozostaje z nami w stałym kontakcie! Doskonale wiemy że trenerzy dopiero rozpoczynający swoja karierę często potrzebują porady, wsparcia, pokierowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że w głowie początkującego trenera personalnego pojawia się wiele wątpliwości czy też pytań. Nasze wsparcie zdecydowanie ułatwia rozwój naszym kursantom.

Poznaj opinię Adama! Dowiedz się jakie zdobył umiejętności oraz co ceni sobie najbardziej po kursie!

Więcej informacji na temat kursu na trenera personalnego?

Więcej informacji na temat kursów które organizuje Health Factory znajdziesz pod adresem www.health-factory.pl 

Serdecznie zachęcam Cię do skorzystania z oferty Akademii Trenerów Personalnych Health – Factory!