FIZJOTERAPEUTA SPORTOWY, TRENER PERSONALNY, WYKŁADOWCA

Tomasz Rymanowski

Nazywam się Tomasz Rymanowski. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. W swojej pracy od wielu lat  łączę fizjoterapię z treningiem personalnym oraz dietetyką. Bezsprzecznie to połączenie daje niesamowite możliwości! Jako Twój trener personalny, fizjoterapeuta jestem w stanie zapewnić Ci kompleksową opiekę.

Sport to nieodłączny element mojego życia. Myślę że blisko 20 lat treningów spędzonych w klubach sztuk walk i klubach fitness a także 5 letnie studia na kierunku fizjoterapia dają mi prawo do nazywania się profesjonalistą w swoim fachu. Wieloletnia dyscyplina wypracowana na salach treningowych, dziś przekłada się na moje zaangażowanie w pracę jak i kontakt z klientem.

Holistyczne podejście oraz połączenie fizjoterapii, treningu personalnego a także dietetyki daje niesamowite możliwości! Jako Twój trener personalny, fizjoterapeuta jestem w stanie jednocześnie zaoferować Ci wiele korzyści wynikających z podjęcia współpracy ze mną! Jeśli cierpisz z powodu bólu pleców to dzięki mojej pomocy jesteś w stanie się go pozbyć! Chcesz schudnąć? Moje programy treningowo-dietetyczne zawsze dobierane indywidualnie pozwolą Ci osiągnąć Twój cel! Brakuje Ci motywacji? Nie martw się! Przez lata „sportowej kariery” doświadczałem wiele wzlotów jak i upadków…uwierz że jestem w stanie ukierunkować Twoje myślenie w dobrą stronę! Chcesz by zdrowy styl życia stał się także Twoim stylem? Powiem Ci co zrobić by zmienić nawyki oraz przyzwyczajenia na długie lata by cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją fizyczną!

 Od zawsze stawiam na rozwój! Uczestnictwo w profesjonalnych kursach z zakresu fizjoterapii oraz treningu pozwala mi patrzeć szerzej i widzieć więcej. Zapoznaj się z listą kursów w których uczestniczyłem:

– Łańcuchy mięśniowo-powięziowe i manipulacje trzewne

– Complete sports manual therapy. Profesjonalne prowadzenie fizjoterapeutyczno-treningowe sportowców

– Suche igłowanie. DRY NEEDLING INTEGRATED

– Kinesiologytaping, plastrowanie dynamiczne

– PNF, prorioceptive neuromuscular facilitation

– Flossing w terapii i treningu

– Rehabilitacja w sporcie, punkt widzenia terapeuty sportowego

– Badania i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego

– Rehabilitacja w stomatologii, diagnostyka i leczenie pacjentów dorosłych z wadami zgryzu i dysfunkcją narządu żucia w ujęciu holistycznym

– Kurs trenera personalnego oraz instruktora kulturystyki

– Terapia cranio-sacralna (Cranial Connective Workshop), pełne szkolenie składające się z II Modułów