Anna Głębicka

Z czystym sumieniem polecam Tomka. W pełni profesjonalne podejście. Tomek zmotywował mnie do ćwiczeń i do diety, i nawet kiedy ja odpuściłam dodał mi wiary że jestem w stanie osiągnąć swój cel. Do tego zajęcia od samego początku były dostosowane do mnie, w pierwszych tygodniach treningi były dość lekkie, teraz dostaję niezły wycisk. Polecam!

Anna Głębicka
Adam Dębowski

Trafiłem do Tomasza z bólem barku, który nie pozwalał mi normalnie funkcjonować, sytuacja naprawdę była ciężka, jednak Tomasz okazał się prawdziwym profesjonalistą i w ciągu kilku sesji ból ustąpił, a ja znów mogę cieszyć się swobodą ruchów i co najważniejsze – ból ustąpił. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji do mojej, nie popełniaj mojego błędu i nie czekaj, umów się do Tomasza, nie zawiedziesz się, ręczę za to!

Adam Dębowski
Piotr Borkowski

Nigdy nie byłem fanem treningów na siłowni, dlatego wiedziałem, że muszę trafić na osobę, która zmieni przede wszystkim moje nastawienie.Tomek zaproponował mi plan treningowy, dzięki któremu systematycznie zmniejszałem swoją wagę, ale też wzmacniałem siłę mięśni. Otrzymałem wówczas też niezbędne wsparcie w zakresie stosowania diety.

Tomek jest bardzo skrupulatny w tym co robi – zarówno jako trener personalny jak i fizjoterapeuta. Po każdym treningu na siłowni dba o profesjonalne rozciąganie, korzystałem także z masaży, które zawsze wykonuje z dbałością o komfort pacjenta.Tomek jest bardzo otwarty, zawsze pozytywnie nastawiony i buduje fajną atmosferę podczas treningów.

Serdecznie polecam!

Piotr Borkowski
Michał Miller

Tomek jest sympatyczny i profesjonalny z masą pozytywnej energii. Zajęcia zawsze są ciekawe i angażujące. Bardzo podoba mi się, że łączymy na nich pracę nad odcinkiem lędźwiowym, nadwyrężonym przez pracę przed komputerem, z treningiem na siłowni. Jeśli szukasz dobrego fizjoterapeuty/trenera, już nie musisz – właśnie znalazłeś!

Michał Miller
Natalia Kraszewska

Nie tylko naprawia, ale przy okazji robi ci bica! Wysoki aspekt edukacyjny treningów. Duże zaangażowanie w trakcie zajęć. Tomek jest zawsze uśmiechnięty, można liczyć na jego wsparcie w momentach zwątpienia i osłabienia, które czasem dopadają. Motywuje i „trzyma w ryzach”, aż chce się osiągać sukces. W moim przypadku to 12 kg mniej po 3 m-cach pracy okraszonej wieloma wyrzeczeniami i wyeliminowanie bólu poprzez wzmacnianie określonych partii mięśniowych. Ciśniemy dalej, robimy robotę! Dzięki, że jesteś!

Natalia Kraszewska
Grzegorz Floriański

Korzystam z usług treningu osobistego Tomka już od blisko roku. Tomek jest doświadczonym trenerem. Już na pierwszym treningu uzgodniliśmy cel moich treningów i odpowiednio dopasowaliśmy program ćwiczeń do mojego poziomu i kondycji. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

Poza tym, Tomek bardzo mi imponuje swoją wiedzą na temat zasad treningu, swoim zaangażowaniem w prace, i dlatego gorąco polecam Tomka wszystkim ćwiczącym:-)

Grzegorz Floriański
Paweł Piórecki

Przez kilka lat próbowałem zrzucić trochę kilogramów, chodzić systematycznie na siłownię i samemu uzyskać efekt. Raz było lepiej raz gorzej, ale pełnego efektu nie udawało mi się uzyskać. Uświadomiłem sobie, że praca na siłowni pod okiem specjalisty ma ogromny sens, ponieważ nie tylko utrzymuje motywację do wykorzystania każdej minuty na siłowni, ale dba o równomierny rozkład ćwiczeń między spalaniem tłuszczu a budowaniem mięśni.

Tomek bardzo pomógł mi w uzyskaniu efektów, o których myślałem. Jego naturalne i pozytywne podejście do człowieka oraz profesjonalizm i wiedza o ludzkim organizmie pozwoliła mi czuć się bardzo komfortowo i utrzymywać motywację.Wiem, że sam jestem odpowiedzialny za pracę i efekty, jednocześnie, ważna jest świadomość, że do osiągnięcia niektórych celów potrzeba wsparcia specjalisty. Po zrzuceniu 10kg (w 3 miesiące) chcę kontynuować współpracę, aby dalej rozwijać i wzmacniać swój organizm.

Polecam współpracę z Tomkiem

Paweł Piórecki
Alicja Stawicka

Polecam Tomka, profesjonalne podejście ogromna wiedza. Koleżanki i koledzy biegacze polecam, na pewno będziecie zadowoleni!

Alicja Stawicka
Jakub Piętka

Bardzo profesjonalnie i sympatycznie. Znajdowanie źródła problemu i jego rozwiązanie to coś co Tomek robi rewelacyjnie. Polecam w 100%!

Jakub Piętka
Natalia Niemirska

Wspaniały fizjoterapeuta i trener. Duża wiedza i umiejętności odnośnie naprawiania nadwyrężonych treningami mięśni. Świetne, bardzo konkretne masaże sportowe. Indywidualne podejście i bardzo przyjazna atmosfera. Człowiek godny polecenia na 100%!

Natalia Niemirska
Wojciech Kamieniecki

To jest pełen profesjonalizm! W sprawach bólu, problemów czy urazów i kontuzji nie znam lepszej osoby. W sezonie miałem problemy z achillesami, łydkami i mięśniami płaszczkowatymi. Chciałem biegać ale ból był nieznośny i wtedy z polecenia dostałem kontakt do Tomka. Kilka sesji, trochę wskazówek i udało mi się ukończyć wszystkie moje biegi w tym „ultra”. Z swoim bieganiem nie będę się rozpisywał bo było ich naście.
Niedawno miałem przyjemność zrobić trening personalny z Tomkiem. Podejście profesjonalne, wylałem siódme poty.
Polecam!

Wojciech Kamieniecki
Andrzej Żabkin

Treningi pod okiem Tomka to przede wszystkim świetna zabawa, a jego obszerna wiedza w zakresie kulturystki sprawia, że każde ćwiczenie jest wyzwaniem, ale nie ponad siły. Do tego, jak tylko przytrzyma się dietę, efekty są widoczne bardzo szybko.

Andrzej Żabkin
Dominika Skręta

Do pana Tomka trafiłam z polecenia mojego ortodonty. Zastanawiałam się wówczas,co wspólnego z problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym może mieć fizjoterapeuta? Szybko okazało się, że bardzo dużo. Regularne masaże u pana Tomka, w tym w szczególności mięśni twarzy znacznie zredukowały napięcie, zniwelowały ból i ograniczone odwodzenie żuchwy.
Rozluźnione zostały również bardzo spięte mięśnie odcinka szyjnego kręgosłupa spowodowane m.in. pracą przy komputerze, co w rezultacie wpłynęło na poprawę mojego ogólnego samopoczucia.

Dominika Skręta
 Grzegorz Pietranis

Polecam Tomka, jako fizjoterapeutę. Uciążliwy ból kręgosłupa, który dokuczał mi w trakcie pracy minął.
Spięte mięśnie zostały rozluźnione, przez co znacznie lepiej pracuje mi się przy komputerze.
Wskazówki i instrukcje, jakie dostałem od Tomka odnośnie pracy przed komputerem wprowadziłem w życie.
Czuję bardzo dużą poprawę kondycji moich pleców. Szczerze polecam!

Grzegorz Pietranis