Prywatna rehabilitacja Sandomierz. Wojska Polskiego 12 lok.6


rehabilitacja sandomierz

Prywatna rehabilitacja Sandomierz. 

Zadajmy sobie zasadnicze i jednocześnie najważniejsze pytanie dotyczące rehabilitacji które brzmi w następujący sposób. Co jest najważniejsze w procesie rehabilitacji? M.in. czas! Dokładnie tak. W większości przypadków czas odgrywa kluczową rolę. Każda z dysfunkcji z czasem, w coraz to większym stopniu zaczyna „upośledzać” sprawność całego ciała. Nigdy nie można zapominać o tym że nasze ciało to sieć ściśle połączonych naczyń i układów. Wydawałoby się że praca k. górnej nie ma bezpośredniego wpływu na kondycję tułowia czy k. dolnych. Nic bardziej mylnego!

Jeśli jesteśmy już przy „czasie” to warto zobrazować i przedstawić kilka przykładowych sytuacji w których czas odgrywa kluczową rolę i za nic w świecie nie warto zwlekać z rehabilitacją. Stąd najlepszym rozwiązaniem będzie prywatna rehabilitacja. Prywatna rehabilitacja to przede wszystkim brak kolejek i czekania. To zdecydowanie lepsza obsługa pacjenta i indywidualnie dobrana terapia. To ciągły kontakt z fizjoterapeutą. To zupełnie inna jakość rehabilitacji.

Wracając do tematu „czasu” i związku z prywatną rehabilitacją. Wyobraź sobie że skręcasz staw skokowy a Twoja praca wiąże się z długim staniem lub chodzeniem. Już w dniu urazu czyli w dniu skręcenia stawu skokowego możesz skontaktować się z fizjoterapeutą w celu umówienia prywatnej rehabilitacji. Nie! Skręcenia nie trzeba gipsować. Skręcony staw skokowy należy jak najszybciej usprawnić. Zatem dzięki prywatnej rehabilitacji możesz swoją „niedyspozycję” zdecydowanie skrócić!

Wyobraź sobie sytuację po zabiegu stawu kolanowego. Twoja noga jest obolała i opuchnięta. Należy w jak najkrótszym czasie zacząć pracować z blizną i operowaną nogą w celu uniknięcia kompensacji. Odpowiednie działania z zakresu terapii manualnej oraz indywidualnie dobrane ćwiczenia to „przepustka” do sprawnego funkcjonowania.

Wyobraź sobie że ktoś z Twoich bliskich dostał udaru. Jest to bardzo przykra i poważna sytuacja. Niestety mimo wszystko należy jak najszybciej zainterweniować. Deficyty ruchu po udarze bywają bardzo duże. Brak rehabilitacji będzie powodował powiększanie się wcześniej wspomnianych deficytów. Tutaj kluczową rolę odgrywa czas. Warto wziąć to pod uwagę!

Nie warto wobec tego zwlekać i czekać na rehabilitację! Warto skorzystać z prywatnej rehabilitacji jeśli tylko istnieje taka możliwość. Możesz zrobić więcej dobrego dla swojego ciała niż Ci się wydaje. Zapraszam do mojego gabinetu przy ul. Wojska Polskiego 12 lok.6!