Rehabilitacja Sandomierz. Gabinet rehabilitacji Tomasz Rymanowski.

Sandomierz rehabilitacj, fizjoterapia Sandomierz

Rehabilitacja Sandomierz. Zapraszam do mojego gabinetu.

Szanowni pacjenci! Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu fizjoterapii mieszczącego się przy ul. Wojska Polskiego 12 lok. 6 w Sandomierzu.

Gabinet znajduje się na parterze w świetnie wyposażonym budynku w którym znajdują się m.in inne gabinety. Każde z pomieszczeń jest klimatyzowane i przygotowane w profesjonalny sposób do świadczenia usług zarówno medycznych jak i komercyjnych. Niewątpliwie dużym atutem jest dostęp do parkingu. Korzystając z wizyty nie musimy martwić się o miejsce parkingowe. Poza tym jest ono w 100% bezpłatne co dodatkowo ułatwia wizytę w gabinecie. Poniżej mapka z lokalizacją.

fizjoterapia Sandomierz

Cierpisz z powodu różnych dysfunkcji? Wybierz fizjoterapię!

Dlaczego tak uważam? Zatrzymajmy się na chwilę przy zawodzie FIZJOTERAPEUTY. Czym właściwie jest FIZJOTERAPIA i kim jest FIZJOTERAPEUTA? Za chwilę dowiesz się dlaczego warto skorzystać z pomocy fizjoterapeuty!

 • FIZJOTERAPIA to nic innego jak działania mające na celu utrzymanie maksymalnej sprawności człowieka. A dokładniej jego aparatu ruchu i nie tylko! Śmiało można powiedzieć że działania z zakresu fizjoterapii dotyczą pracy z każdym układem ludzkiego ciała. Działania fizjoterapeutyczne mogą polegać na działaniach prewencyjnych, pre-rehabilitacyjnych jak i tych które mają na celu usprawnić daną osobę już po przebytym urazie lub kontuzji. Jak widzisz FIZJOTERAPIA to działania konieczne w walce z kontuzjami które dopiero się „rozwijają” jak i z tymi które wprowadziły już konkretne ograniczenia lub ból.
 • FIZJOTERAPEUTA to osoba posiadająca wyższe wykształcenie. Studia o kierunku FIZJOTERAPIA są studiami trwającymi 5 lat! W trakcie studiów FIZJOTERAPEUTA zdobywa wiedzę, doświadczenie jak i umiejętności w trakcie wielu zajęć takich jak: anatomia, biomechanika, kinezjologia, masaż, terapia manualna, biochemia, farmakologia, fizykoterapia itd. Biorąc pod uwagę tematykę poszczególnych zajęć przyszły FIZJOTERAPEUTA bierze udział w zajęciach na poszczególnych blokach szpitalnych pracując z pacjentami z oddziałów: neurologii, ortopedii, onkologii, pediatrii, kardiologii itp. 
 • Dodatkowo przyszły FIZJOTERAPEUTA w trakcie swoich studiów musi odbyć wiele godzin praktyk zawodowych w celu zdobycia odpowiednich umiejętności oraz wiedzy jak i doświadczenia oraz posiadać prawo wykonywania zawodu zgodnie z ustawą o zawodzie FIZJOTERAPEUTY.
 • Kolejny etap życia zawodowego FIZJOTERAPEUTY to udział w kursach i szkoleniach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i kursach które ukończyłem kliknij TUTAJ.

W czym mogę Ci pomóc jako fizjoterapeuta? 

Fizjoterapia to bardzo rozbudowana dziedzina przywracania pacjenta do pełnej sprawności. Działania fizjoterapeutyczne mogą pełnić funkcję stricte prewencyjną jak i tą dzięki której pacjent wróci do pełnej sprawności. Co należy przez to rozumieć? Jeśli czujesz ból danego segmentu ciała warto zainterweniować w porę aby nie doprowadzić do większego bólu czy ograniczeń.

Jeśli już doszło do uszkodzenia np.: stawu kolanowego lub stawu ramiennego lub w wyniku ingerencji chirurgicznej dana funkcja została „upośledzona” to odpowiednie działania fizjoterapeutyczne odgrywają tutaj kluczową rolę! Fizjoterapia to dobre rozwiązanie w przypadku dysfunkcji:

 • pochodzenia kostno-stawowego
 • stawów skroniowo-żuchwowych
 • trzewi 
 • układu nerwowego 
 • układu mięśniowo-powięziowego 
 • sportowych 
 • układu limfatycznego…oraz wiele innych!

Rezerwacja wizyt w moim gabinecie. Rehabilitacja Sandomierz.

Koszt 45-60 minutowej wizyty wynosi 99zł. Pierwsza wizyta zawiera część konsultacyjną. Wizytę można zarezerwować telefonicznie: 535-161-662 lub kontaktując się przez FACEBOOK’A  „Fizjoterapia Tomasz Rymanowski”. Pytania można kierować też na adres mailowy: tomasz@rymanowski.net.

Więcej o ofercie dowiesz się TUTAJ.

Zapraszam również do zapoznania się z opiniami na temat mojej pracy które przeczytasz TUTAJ.